Pridajte sa k nám na »

.. a získavajte tak stále aktuálne novinky a prebiehajúce akcie našeho E-SHOPU

INMAD s. r. o.

Čučmianska dlhá 8
048 01 Rožňava
e-shop: www.eshopit.sk

mobil: 0907 092 888
e-mail: obchod@inmad.sk

IČO: 47370637
IČ DPH: SK2023860014

Tonery a atramentová kazety

Repasované tonery

V našej ponuke nájdete viac ako 3500 produktov tlačového spotrebného tovaru ktorý predstavuje prispôsobenie sa predajnému sortimentu slovenského trhu.

Zavolajte nám alebo pošlite e-mailom požiadavku na dopyt pre Vaše zariadenia !

V našej ponuke alternatívnych náplní do tlačiarní, kopírok a multifunkčných zariadení nájdete produkty pre zariadenia:

HP, CANON, MINOLTA, XEROX, SAMSUNG, LEXMARK, BROTHER, EPSON, IBM, DELL, KYOCERA, OKI a iné...

Kvalita produktov
Kvalita produktov

Známkou našej kvality sú pozítívne spetné reakcie našich zákazníkov. Všetci naši dodávatelia sú gigantami v oblasti xerografického priemyslu a vlastnia certifikáty kvality výrobných procesov ISO 9001, spracovania odpadu ISO 14001. Viaceré z našich partnerských spoločností sú aj členmi prestížnej asociácie ETIRA (European Toner and Inkjet Remanufacturers Association).

Tieto spoločnosti sú pre nás zárukou v oblastiach kvality, spoľahlivosti dodávok, plánovania odberov, ale aj zberu prázdnych kaziet a likvidácie odpadu.

Technológia

Tlačové kazety, ktoré dodávame svojim zákazníkom sú vyrábané najnovšími technológiami. Väčšina produktov je nová, na Slovensku nazývaná aj ako 100% kompatibily.

Z hľadiska náročnej dostupnosti však široký sortiment, po ktorom je na trhu dopyt, a ktorý nedokáže pokryť žiadna spoločnosť so 100% novými kazetami, nám naši zahraniční partneri dodávajú profesionálne renovované tonerové kazety, čo znamená, že každá súčiastka kazety, čiže optický valec, magnetický valec, stierky, čipy, piny a ostatné, okrem samotného pôvodného púzdra, ktorý musí byť očistený v ultrazvukových práčkach, sú nanovo vyskladané, otestované a zapečatené.

Pokrytie strán je u tonerových kaziet s presne rovnakým obsahom ako u OEM a u atramentových kaziet dokonca väčšie.

Marek Adami - INMAD Design • Všetky práva vyhradené © 2011 • Created by inMAD Design